Čerpání betonových směsí Brno - o nás

Jak dlouho působíme na trhu? Kdo jsou naši zákazníci? Jaký stroj používáme? 

 

Ve službách čerpání směsí působíme již třetím rokem a od samého počátku fungování si zakládáme na osobním kontaktu a pravidelné komunikaci. Tímto si udržujeme dobré vztahy s našimi kmenovými zákazníky i dodavateli.

V počátku našeho fungování jsme udržovali spolupráci zejména se soukromníky, ale postupem času se rozšířilo naše pole působnosti a tak už dnes čerpáme i pro stavební firmy, podlahářské firmy a zejména pak pro betonárny, kterých je po jižní Moravě mnoho.

K práci používáme stabilní pístové čerpadlo, které umožňuje dostat se i do míst, která by byla s velkými stroji nepřístupná. Směsi, které čerpáme, jsou vedeny speciálními hadicemi, které mohou dosahovat vzdálenosti několika desítek metrů. Tento fakt je obrovskou výhodou a ulehčením práce při lití podlah například ve vyšších patrech, také při lití stropů a nebo zalévání ztracených bednění.

Vzhledem ke zkušenostem a každodenní práci a pobytu na stavbách jsme se rozhodli specializovat na betonové a anhydritové směsi a cementové potěry.

 

 

V případě dotazů nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Rádi Vám odpovíme nebo Vám poradíme.

 

 

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.